Jak to działa ?

Transakcje TopTransfer


Transakcje TopTransfer
 jest to najbardziej opłacalna opcja wymiany walut w Serwisie kantorinternetowy.pl. Przelewy wykonywane są między rachunkami w bankach, w których Serwis kantorinternetowy.pl posiada swoje rachunki. Dzięki temu nie są pobierane opłaty za walutowe przelewy międzybankowe.

Przelewy z/do mBank i MultiBank są obsługiwane przez rachunki kantorinternetowy.pl w BRE Banku – mogą tu wystąpić koszty przelewów. (szczegóły:  Koszty transakcji).
Przelewy do banku Millennium  w trybie TopTransfer są tylko  dla waluty  PLN, EUR i CHF - 
 mogą tu wystąpić koszty przelewów. (szczegóły: Koszty transakcji).
Główną zaletą TopTransfer jest fakt, że wymiana zajmuje od kilku do kilkunastu minut – wymiana przebiega w trybie online (szczegóły: Czasy transakcji).

 
 

Kantor Internetowy :

  • Nasz kantor walutowy ma wieloletnie doświadczenie w wymianie walut. Jesteśmy na rynku Polskim od ponad 10 lat.

  • Posiadamy licencję na uslugi płatnicze, które świadczymy. Są one kontrolowane przez Komisję Nadzoru Finansowego ( KNF) co zapewnia bezpieczeństwo transakcji.

  • Naszym klientom oferujemy najszerszy"portfel walutowy " zawierający 10 topowych walut do wymiany.

  • Na naszej platformie możesz samodzielnie dokonać wymiany waluty dzięki prostemu interfejsu. Bez zbędnego dzwonienia do konsultanta z obsługą i czekaniem na połączenie.

  • Oferujemy darmową usługę "Twój kurs" za pomocą której wymienisz walutę po takim kursie jaki chcesz.

  • Jesteśmy dla naszych klientów, wspieramy i pomagamy nie tylko przy obsłudze technicznej. Informujemy na bieżąco o problemach technicznych w poszczególnych bankach jak również świętach lub dniach wolnych w innych krajach.

  • Jesteśmy specjalistami w wymianie walut. Załóż darmowe konto i przekonaj się ile możesz zaoszczędzić.