Pomocne

Rejestracja do KantoraInternetowego.plRejestracja do KantoraInternetowego.pl jest konieczna by uzyskać dostęp do Panelu Transakcyjnego, który umożliwia przeprowadzenie transakcji wymiany walut. W tym celu należy wypełnić formularz zgodnie z rzeczywistymi danymi. Jest on dostępny po kliknięciu na stronie głównej przycisku REJESTRACJA.

rejestracjaStrona formularza wygląda następująco:

formularz rejestracyjny

W tym miejscu należy wybrać czy jest się osobą fizyczną, czy reprezentujemy firmę. Jeśli Użytkownikiem jest firma, należy zaznaczyć , że jest to konto firmowe. Jeśli Użytkownikiem jest osoba z poza naszego kraju lub firma zagraniczna, należy zaznaczyć, ze jest to osoba lub podmiot zagraniczny. Jeśli natomiast jesteśmy osobą fizyczną z Polski nie zaznaczamy żadnego z tych dwóch pól.

e-mail


Jeśli Użytkownikiem jest osoba fizyczna wystarczy podać e-mail, wybrać hasło, takie by jego siła miała stopień co najmniej „umiarkowany „. Należy też przepisać podane hasło z obrazka.

haslo


Jeśli Użytkownikiem jest firma, należy wypełnić dane dotyczące firmy zgodnie polami, które widnieją w formularzu. Należy podać nazwę firmy, dokładny adres i NIP.

dane firmyNależy pamiętać o zaznaczeniu pola wymaganego dotyczącego oświadczenia o zapoznaniu się z regulaminem. Po czym klikamy na znaczek DALEJ

akceptujePrzejdziemy do Panelu Transakcyjnego, w którym należy uzupełnić swoje dane klikając w zakładkę „Moje Dane”.

panel transakcyjnyWpisujemy swoje dane: Imię i nazwisko, adres, Pesel i numer dowodu, który jest niezbędny do transakcji równych lub wyższych niż 15 000 EUR. Klikamy na „Pobierz Kod”. Otrzymamy na e-mail kod jednorazowy, który jest potrzebny do zapisania naszych wpisanych danych.

kod jednorazowyPo otrzymaniu wiadomości na adres e-mail z kodem jednorazowym kopiujemy go

potwierdzenie

I wklejamy do panelu transakcyjnego

panel transakcyjny

Wpisujemy też hasło, które ustaliliśmy sobie wcześniej. Klikamy na zakładkę „Zapisz”

hasloOstatnim etapem jest dodanie rachunku bankowego, musi być co najmniej jeden, na który KantorInternetowy.pl będzie wpłacał wymienioną walutę. W tym celu Klikamy w zakładkę „Rachunek Bankowy”.

konto bankowe


Wybieramy, czy jest to rachunek zagraniczny, jeśli tak musimy to zaznaczyć. Jeśli jest to rachunek należący do osoby trzeciej, również musimy to zaznaczyć i wówczas wpisać dane osoby, do której należy rachunek.

panel uzytkownika
panel uzytkownika
Wpisujemy numer rachunku, walutę i nazwę własną

nazwa uzytkownika

Znów pobieramy kod jednorazowy, po otrzymaniu wiadomości na adres e-mail wpisujemy go w okno „kod jednorazowy”, wpisujemy hasło i klikamy „Dodaj Konto”.

e-mail potwierdzenie

Mamy już pełną rejestrację konta i teraz możemy przejść do wpłacenia waluty i jej wymiany.Kantor Internetowy :

  • Nasz kantor walutowy ma wieloletnie doświadczenie w wymianie walut. Jesteśmy na rynku Polskim od ponad 10 lat.

  • Posiadamy licencję na uslugi płatnicze, które świadczymy. Są one kontrolowane przez Komisję Nadzoru Finansowego ( KNF) co zapewnia bezpieczeństwo transakcji.

  • Naszym klientom oferujemy najszerszy"portfel walutowy " zawierający 10 topowych walut do wymiany.

  • Na naszej platformie możesz samodzielnie dokonać wymiany waluty dzięki prostemu interfejsu. Bez zbędnego dzwonienia do konsultanta z obsługą i czekaniem na połączenie.

  • Oferujemy darmową usługę "Twój kurs" za pomocą której wymienisz walutę po takim kursie jaki chcesz.

  • Jesteśmy dla naszych klientów, wspieramy i pomagamy nie tylko przy obsłudze technicznej. Informujemy na bieżąco o problemach technicznych w poszczególnych bankach jak również świętach lub dniach wolnych w innych krajach.

  • Jesteśmy specjalistami w wymianie walut. Załóż darmowe konto i przekonaj się ile możesz zaoszczędzić.